KONST / Litografier / Färglitografi 8838232
nr 883 8232
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Färglitografi , Erik Höglund (1932-1998), 2/250, signerad, 1988, motivet: 69x52
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 mars 2014
kl 20:09:22
24/3 20:04:23
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund